Görevleri Tarihe Göre Sıralama

Yeni 2 gün önce

Görevler sayfasına görevleri tarihe göre sıralamak için bir seçenek eklendi. Öncelik veya bitiş tarihine göre görevleri sıralayabilirsiniz. Aynı menüde Kanban ve Liste görünümleri arasında geçiş yapabilirsiniz.


Yönetilen Gruplardaki Önemli Bildirimleri Alma

Yeni 1 hafta önce

Cubicl'da artık görevlerde görevli veya takipçi olmasanız bile yöneticisi olduğunuz gruplardaki görev oluşturma, tamamlanma ve dosya yükleme bildirimlerini alabileceksiniz. Bu özelliği aktif hale getirmek için profilinizdeki E-Posta Ayarlarında en altta bulunan "Yönettiğim Gruplardaki Önemli Bildirimleri Gönder" seçeneğini işaretleyerek Ayarları kaydet butonuna tıklayın.


Müşteri Portalı Özelliği

Geliştirme 1 hafta önce

Cubicl'a Müşteri Portalı adını verdiğimiz yeni bir özellik ekliyoruz. Bu özellik müşterilerinize sunacağınız bir web portal uygulaması üzerinden müşterilerinizle olan süreçleri daha kolay yönetmenizi sağlayacak. Yeni portal uygulamasıyla şunları yapabileceksiniz:


  • Müşterilerinizden destek taleplerini (soru, istek, sorun, şikayet) toplama ve bu süreci müşterilerinizle birlikte takip etme
  • Müşterileriniz için yaptığınız görevleri müşterilerinizle paylaşma ve müşterilerinizi sürece dahil etme, onlarla iletişime geçebilme
  • Müşterilerinizle karşılıklı olarak dosya paylaşabilme


Bu güncellemeyle Destek özelliği adıyla sunduğumuz destek talebi toplama özelliği portala dönüştürüldü. Müşteri portalı sayfasını ziyaret ederek kurumunuzun adını ve logosunu güncelleyebilirsiniz. Müşterileriniz portalda hesap oluşturabilecek ve kendi süreçlerini hesaplarına girerek takip edebilecekler.


Takip eden güncellemelerle görev ve dosya paylaşımı özellikleri de eklenecek. Müşteri Portalı sayfasına geçerek kurumunuzun adını ve logosunu güncelleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için blog yazımızı okuyabilirsiniz.


Grup Hiyerarşisi Düzenleme Özelliği İyileştirildi!

Düzeltme 3 hafta önce

Grup hiyerarşisindeki tut sürükle özelliği iyileştirildi. Artık grupları düzenlemek çok daha kolay.


Grupların yerini değiştirmek veya başka bir grubun altına taşımak için sadece sürükleyip bırakın. Alt grubu olmayan bir gruba alt grup eklemek için grubu üzerine bırakmanız yeterlidir.


Navigasyon Menüsünde Grup Arama

Geliştirme 3 hafta önce

Navigasyon menüsündeki arama butonu ile aramak istediğiniz grubun ismini yazarak grubu bulabilirsiniz.